هواپیمایی زاگرس را چقدر میشناسید

هواپیمایی زاگرس را چقدر میشناسید

هواپیمایی زاگرس را چقدر میشناسید

شرکت هواپیمایی زاگرس در سال ۱۳۸۴ با ثبت در منطقه آزاد اروند و با ورود دو فروند هواپیمای توپولوف فعالیت خود را آغاز کرد و در سال ۱۳۸۶ با ورود دو فروند هواپیمای MD رنگ و بویی دیگر گرفت.

اولین پرواز بین المللی زاگرس در سال ۱۳۸۷ با پرواز در مسیر تهران – دمشق انجام شد.

این شرکت توانست در مدتی کوتاه، با افزایش تعداد هواپیماهای ناوگان خود نامی شایسته در میان شرکت های مطرح و رو به رشد کشور به دست آورد و سهم به سزایی در حمل و نقل هوایی کشور را عهده دار شود.

هواپیمایی زاگرس با دریافت گواهینامه Part 145 و Part M در بخش مهندسی تعمیرات هواپیما و ساخت کیترینگ بزرگ و مجهز به دستگاه های پیشرفته و مطابق با استانداردهای روز، گام های رو به رشد خود را در جهت ارتقای خدمات پروازی برداشته است.

همچنین با استفاده از استانداردهای کیفی و ایمنی بالا و به کار گیری نیروی انسانی متخصص و مجرب در برقراری پروازهایی ایمن و مطمئن تلاش نموده است.

مطالب پرطرفدار سایت:  ایرلاین قشم ایر را چقدر میشناسید

ناوگان هوایی هواپیمایی زاگرس

ناوگان هواپیمایی زاگرس در حال حاضر دارای ۱۹ فروند هواپیما، شامل ۱۱ فروند Airbus 320 و ۸ فروند MD بوده و با ارایه بیش از ۳۰۰۰ صندلی، آماده پرواز به کلیه فرودگاه های داخلی و بین المللی می باشد.

این شرکت توانسته است با رشد ۳۰ درصدی مسیرهای پروازی داخلی و خارجی و رشد ۷۰ درصدی مسافران، پذیرای جابجایی بیش از ۴ میلیون مسافر در یک سال اخیر باشد.

هواپیمایی زاگرس در تلاش است با برقراری پروازهای بیشتر در مسیرهای مختلف شهرهای ایران و کشورهای همجوار، رسالت خود را در رساندن خدمات بهتر در بخش های عملیات هوایی، خدمات فرودگاهی، خدمات مهندسی و فنی و کیترینگ به نحو احسن به انجام رسانده و با توسعه و افزایش روز افزون ناوگان خود نقش مهمی در ارایه خدمات هوایی در توسعه صنعت حمل و نقل هوایی ایران داشته باشد.

برای بازدید از تور مشهد کلیک کنید

کلاس های پروازی هواپیمایی زاگرس

شرکت هواپیمایی زاگرس با توجه به هواپیماهای ناوگان خود دارای دو کلاس پروازی اکونومی و بیزینس کلاس برای خدمت رسانی به مسافران و گردشگران است.

مطالب پرطرفدار سایت:  آشنایی با برخی حیوان آزاری ها در صنعت گردشگری

کلاس پروازی اقتصادی یا اکونومی:

این کلاس پروازی که از لحاظ قیمت مناسب تر و ارزان تر است، به شما این امکان را می دهد که با خرید بلیط هواپیما اکونومی پروازهای زاگرس، هزینه ای کمتری برای سفر هوایی خود بپردازید.

کلاس پروازی بیزینس یا تجاری:

بیزینس کلاس به دلیل فراهم کردن شرایط بهتر و فضای راحت تر برای مسافران، طبیعتا هزینه بیشتری را برای خرید بلیط هواپیما در بر می گیرد.

بنابراین اگر از آن دسته مسافرانی هستید که خواهان امکانات بیشتر و با کیفیت تر در هنگام پرواز هستید، می توانید بلیط هواپیما بیزینس کلاس این ایرلاین محبوب را خریداری کنید.

پیشنهادهای تور کیش در سایت همیار گشت

مقاصد داخلی هواپیماهای زاگرس

در حال حاضر فرودگاه های بین المللی مهرآباد و آبادان قطب های اول و دوم زاگرس هستند و ۱۳ شهر دیگر در هم مقصدهای پروازی آن جای گرفته اند.
تهران (فرودگاه بین المللی مهرآباد)
تهران (فرودگاه بین المللی امام خمینی)
شیراز (فرودگاه بین المللی شیراز)
مشهد (فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد)
آبادان (فرودگاه بین المللی آبادان)
اهواز (فرودگاه بین المللی اهواز)
اصفهان (فرودگاه بین المللی اصفهان)
جزیره کیش (فرودگاه بین المللی کیش)
کرمان (فرودگاه کرمان)
بندر ماهشهر (فرودگاه ماهشهر)
بوشهر (فرودگاه بوشهر)
تبریز (فرودگاه بین المللی تبریز)
جزیره قشم (فرودگاه دیرستان)
چابهار (فرودگاه چابهار)
کرمانشاه (فرودگاه کرمانشاه)

مطالب پرطرفدار سایت:  با کم جمعیت ترین کشورهای دنیا آشنا شوید

مقاصد بین المللی هواپیماهای زاگرس

متاسفانه شرکت های هواپیمایی کشورمان با محدودیت های زیادی برای پروازهای خارجی مواجه هستند و شرکت زاگرس هم در حال حاضر مقاصد خارجی زیادی ندارد.

البته این پروازها ممکن است در هر زمان دستخوش تغییر شوند.

عراق- نجف (فرودگاه بین المللی نجف)
ترکیه-استانبول (فرودگاه بین المللی آتاتورک)
گرجستان – تفلیس (فرودگاه بین المللی تفلیس)