پارک ژوراسیک تهران

پارک ژوراسیک تهران

پارک ژوراسیک تهران

پارک ژوراسیک تهران یکی از مراکز تفریحی دیدنی آموزشی برای کودکان و بزرگسالان و یکی از جاذبه‌های گردشگری تهران واقع در منطقه ۲ شمال استان تهران می باشد.

این مجموعه در سال نود و سه شروع بکار کرد.

برای اولین بار مجموعه ای بی نظیر از دایناسورها (ژوراسیک پارک ) و سایر حیوانات متحرک در قالب بوستانی زیبا برای بازدید شما عزیزان فراهم شده است.

پارک ژوراسیک تهران

 

بیش از ۳۰ حیوان متحرک در ابعاد واقعی و ۳۰ دایناسور متحرک در فضای سبز بسیار زیبای ژوراسیک پارک در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفته است.

با پیدایش نخستین فسیل ها و بازمانده های استخوانی و نشانه شناسی حیوانات عظیم الجثه در آغاز به طور اتفاقی و سپس با اهتمام دانشمندان علاقمند باب جدیدی در دایر نمودن موزه های تاریخ طبیعی باز شد.

مطالب پرطرفدار سایت:  غار جوجه

 

پارک ژوراسیک تهران

 

این بخش از موزه ها بسیار مورد استقبال بازدید کنندگان قرار گرفت.

در سالهای آغاز هزاره سوم به دلیل علاقه کودکان و نوجوانان به آشنایی با حیوانات عظیم الجثه و جنبه های گوناگون حیات آنها، طراحان و هنرمندان زیادی اقدام به تولید آثار هنری درباره آنها نمودند.

در سالهای اخیر طراحی پارک های حیوانات متحرک برای بازدید عموم مردم بویژه نوجوانان و جوانان در دستورکار طراحان پارکهای موضوعی قرار گرفته است.

 

پارک ژوراسیک تهران

 

پارک حیوانات ژوراسیک پارک تهران از مجموعه پارک های موضوعی است که با همراهی برنامه های آموزشی، علمی، تفریحی آماده شده است .

بوستان ژوراسیک تهران دارای گونه های مختلفی از دایناسور ها و پرندگان گوشت خوار و گیاه خوار در اندازه های بزرگ و کوچک می باشد.

مطالب پرطرفدار سایت:  مسجد جامع کرمانشاه

مجتمع آموزشی ، گردشگری و تفریحی ژوراسیک تهران به عنوان بوستان دایناسورهای متحرک به شمار می رود.

 

پارک ژوراسیک تهران

 

پارک ژوراسیک تهران

 

پارک ژوراسیک تهران

 

این پارک با دارا بودن مجسمه انواع دایناسورها در میدان بهرود سعادت آباد واقع شده‌است.

امکان بازدید از آن با تهیه بلیط امکان پذیر است.

آدرس: سعادت آباد، میدان بهرود، بلوار شقایق ، بعد از پارک پرواز واقع شده است.

تلفن: ۰۲۱۲۲۳۶۷۶۶۰