هتل گلدن پالاس باتومی

هتل گلدن پالاس باتومی

هتل گلدن پالاس باتومی

هتل گلدن پالاس باتومی یکی از هتل های چهار ستاره باتومی می باشد.

این هتل در موقعیت جغرافیایی بسیار مناسبی قرار گرفته و فقط 13 کیلومتر تا فرودگاه باتومی و 200 کیلومتر تا ترابزون فاصله دارد.

از دیگر امکانات و ویژگی های بسیار جذاب این هتل می توان به کلاب بی نظیر آن اشاره کرد، کلابی جذاب و مدرن با مساحت 700 متر مربعی که خدماتی عالی را ارائه می دهد و لحظاتی شیرین و به یادماندنی را برای میهمانان به ارمغان می آورد.

این کلاب جایگاه مسابقات مختلف و برنامه های سرگرم کننده بسیار پویا و هیجان انگیزی می باشد و میهمانان وی آی پی آن از طریق مسیری مجزا وارد می شوند.

مطالب پرطرفدار سایت:  هتل پریمیوم پالاس باتومی

یکی از ویژگی های منحصر به فرد هتل گلدن پالاس و کازینو باتومی گرجستان، داشتن پرسنلی بسیار حرفه ای و کارآزموده است که به اکثر زبان های زنده ی دنیا مسلط هستند و مطابق با آموزش های بین المللی هتل داری رفتار می کنند و شما در هر ساعت از شبانه روز می توانید درخواست ها و نیازهای خود را با این پرسنل مطرح کنید بدون اینکه انتظار برخورد نا مناسبی از جانب آن ها داشته باشید.

همچنین اگر سفرتان به گرجستان سفری کاری است این هتل مکان بسیار مناسبی برای اقامت شما می باشد چرا بهترین امکانات جلسه و اتاق جلسات را در اختیار شما خواهد گذاشت و از نظر موقعیت جغرافیایی نیز در موقعیت مناسبی قرار گرفته که به تمام مکان های اداری و تجاری بسیار نزدیک است.

مطالب پرطرفدار سایت:  هتل ایفل باتومی

این هتل قیمت بسیار مناسبی دارد و شما می توانید با اقامت در آن سفری نسبتا ارزان با مکان مناسبی برای اقامت داشته باشید.

از دیگر امکانات این هتل می توان به محیط مناسب برای قدم زدن، اتاق های پاک و بدون دود سیگار، لابی، اینترنت در لابی ، آسانسور و پارکینگ اشاره کرد.

بازدید از ارزانترین تورهای لحظه آخری گرجستان