هتل ماهان قم

هتل ماهان قم

هتل ماهان قم

هتل دو ستاره ماهان در سال ۱۳۹۰به منظور خدمت رسانی به زائران کریمه اهل بیت در مجاورت حرم مطهر حضرتش شروع به فعالیت نموده است و از همان ابتدای کار مسیر پیشرفت و تکامل خود را طبق نظرات و پیشنهاد های مسافران عزیز در پیش گرفته است.

و با سوئییت های دو ، سه و چهار تخته مجهز و کامل با تمام امکانات رفاهی ، طراحی و دکوراسیون مدرن پذیرای مسافران می باشد و هم اکنون سالیانه پذیرای هزاران نفر از زائران کریمه اهل بیت می باشد .

اقامت مهمانان عزیزی از کشورهای عربستان ، بحرین ، کویت ، عراق ، ترکیه ، سوریه ، لبنان ، آلمان انگلیس ، کانادا ، سوئد ، ایتالیا و اسپانیا … تجربه ای لذت بخش برای مدیریت و پرسنل هتل ماهان می باشد که ما را بر آن داشت خود را مطابق نیازهای مسافران تغییر دهیم و همانگونه که زیبنده شهر مقدس قم می باشد از مهمانان پذیرایی نماییم .

مطالب پرطرفدار سایت:  هتل کریمه قم

افتخار می کنیم که نظافت و بهداشت ، تکریم مسافران و توجه به نیاز مسافران سه مشخصه اصلی هتل ماهان می باشد که به جرات می توان گفت منحصر به فرد می باشد .

نظافت و بهداشتی که حاصل زحمت ساعت ها فعالیت نیروهای مجرب و آموزش دیده است توسط آزمایشگاه کنترل کیفیت آریا آزما بررسی می شود و پس از انجام نمونه برداری های میکروبی و شیمیایی تائید می گردد.

تکریم کم نظیر مهمانان مقیم در هتل همیشه خاطرات دلنشین برای آن بزرگواران رقم زده است .

در پایان می توان گفت هتل ماهان بر این باور خویش سخت استوار است که مهم ترین و اصلی ترین شاخص کیفیت و سنجش عملکرد ما نظرات مسافران می باشد و رضایت مهمانان خویش را تنها هدف خود می داند.

مطالب پرطرفدار سایت:  هتل آپارتمان امیر قم

بازگشت دوباره و چندباره بالغ بر ۳۰۰۰ نفر از مسافران به هتل و اقامت مجدد در آن محکم ترین دلیل بر رضایت مندی آنان می باشد .

آدرس: قم – میدان سعیدی – چهارراه غفاری – به سمت حرم

تلفن: 02536619492