هتل لجند بیزینس باتومی

هتل لجند بیزینس باتومی

هتل لجند بیزینس باتومی

هتل لجند بیزینس باتومی در کشور گرجستان واقع شده.

همۀ 109 اتاق هتل عایق صداست و تخت‌های طبی و راحت و پرده‌های کتان رنگین و لالایی مستمر موج‌های دریای سیاه، نوید خوابی آسوده را در سیاهی شب زمزمه می‌کنند.

تلویزیون صفحه‌تخت با شبکه متصل داخلی و اینترنت بی‌سیم رایگان از سرگرمی‌های داخلی اتاق‌هاست.

سرویس بهداشتی و حمام لوکس و مرمرین، دمپایی و حوله، دوش آب‌ گرم یا وان نیز برای همۀ اتاق‌ها به‌طور اختصاصی تعبیه شده ‌است.

از دیگر امکانات اتاق‌های مفروش و ساکت می‌توان به سیستم تهویۀ هوای مطبوع، تلفن مستقیم، قهوه و چای‌ساز، کمد لباس، مبلمان نشیمن، چراغ خواب و … نام برد.

مطالب پرطرفدار سایت:  هتل پنت‌هاوس باتومی

رستوران هتل با چینشی ساده و کلاسیک در طبقه همکف با میز و صندلی‌هایی چوبی، سقفی مرتفع و دیواره‌هایی شیشه‌ای، در فضایی نورگیر و بزرگ بنا شده تا هنگام نوش جان کردن غذای مور علاقه‌تان، چمنزار و باغ محوطه را در پس زمینه آبی دریا، در تیررس نگاهتان قرار دهد.

هتل لجند بیزینس باتومی

رستوران هتل با منویی متنوع و سرو انواع غذاهای محلی و ترکی به‌دلیل ذبح حلال مورد توجه مسافران قرار است.

رستوران‌های معروف شهر؛ آچارا، مترو سیتی، و نیکورا نیز در فاصله 200 ‌متری هتل قرار دارند.

برای رهایی از خستگی راه و آرامش پس از یک روز پرهیجان در طبیعت بی‌نظیر باتومی و گردش در مراکز تفریحی و تجاری، تنی به آب بزنید و برای ساختن خاطراتی شیرین‌تر در روزهای پیش‌رو، آماده شوید.

مطالب پرطرفدار سایت:  هتل گرین گلس باتومی

استخر روباز هتل در محوطۀ آفتابگیر حیاط قرار گرفته و چینش دایره‌وار صندلی‌های استراحت در اطراف آن، فرصت مناسبی برای نوازش اشعه‌های خورشید بر جانتان است.

استخر سرپوشیده در بام هتل در مرتفع‌ترین نقطه قرار دارد و با امکاناتی چون حمام ترکی و جکوزی، سونای خشک و بخار، ماساژتراپی و مرکز اسپا شما را برای ساختن روزی زیباتر آماده می‌کند.

دیدن تورهای ارزان گرجستان