هتل رینبو پارادایس پنانگ

هتل رینبو پارادایس پنانگ

هتل رینبو پارادایس پنانگ

هتل رینبو پارادایس پنانگ از دیگر امکانات این هتل برای میهمانان تور مالزی میتوان به اینترنت بی سیم به صورت رایگان در سراسر هتل، اتاق های بدون سیگار، پارکینگ، روزنامه در لابی، صرافی، نگهداری از کودکان، سالن کنفرانس و جلسه، خشکشویی و اتوشویی، صندوق امانات، فروشگاه هدایا و سوغاتی و … اشاره کرد.

این هتل 333 اتاق و سوئیت داشته که بیشتر آن ها، به خصوص سوئیت ها چشم اندازی به سمت دریا دارند.

اتاق و سوئیت های هتل رینبو پارادایس پنانگ مالزی از امکاناتی مثل مینی بار، آشپزخانه، اینترنت رایگان، چای ساز و قهوه ساز، تراس اختصاصی، سیستم تهویه هوا، تلوزیون، تلفن، سیستم گرمایشی و سرمایشی، گاوصندوق، لوازم بهداشتی و آرایشی و .. برخوردارند.

مطالب پرطرفدار سایت:  هتل اور گیرین لارل پنانگ

هتل رینبو پارادایس پنانگ

رستوران هریتاژ آسیایی و گایاز، از رستوران های این هتل هستند که انواع غذاهای غربی، آسیایی و بین المللی را برای میهمانان آماده می کنند.

انتخاب اکثر میهمانان تور مالزی برای صرف غذا، رستوران گایاز، به خاطر منظره ای که به سمت دریا داشته و آبمیوه های تازه و خوبی هم برای میان وعده آماده می کند، است.

برای سرگرمی و تفریح میهمانان، انواع امکانات سرگرم کننده از جمله ورزش ها و بازی های آبی، اسکواش، سونا و جکوزی، زمین تنیس، استخر روباز، سونا بخار و سونا خشک، سالن اسپا و ماساژ در این هتل موجود است.

از هتل رینبو پارادایس تا جورج تاون و رستوران های خوب آن تنها ده دقیقه با ماشین راه است.

مطالب پرطرفدار سایت:  هتل رویال چولان پنانگ

همینطور اگر با ماشین از سمت هتل به فرودگاه حرکت کنید، چهل دقیقه در راه خواهید بود.

دیدن تورهای لحظه آخری مالزی