هتل آپارتمان ماری باتومی

هتل آپارتمان ماری باتومی

هتل آپارتمان ماری باتومی

هتل آپارتمان ماری باتومی واقع در کشور گرجستان می باشد. این هتل آپارتمان دارای یک باغ است که در اختیار مسافران قرار می‌دهد تا با قدم زدن آن از فضای زیبای آن لذت ببرند.

در این هتل آپارتمان می‌توانید از اینترنت رایگان و پارکینگ آن استفاده کنید. هر کدام از اتاق‌های هتل آپارتمان ماری دارای تلویزیون و یک میز هستند.

مسافران عزیز هتل می‌توانند از صبحانه آسیایی لذیذ آن لذت ببرند. همچنین باید بگوئیم که نوع خدمات این هتل آپارتمان به صورت BB است و مهمانان می‌توانند از صبحانه رایگان آن استفاده کنند.

فرودگاه بین المللی باتومی تنها 6 کیلومتر از این هتل آپارتمان فاصله دارد. افراد علاقه مند به جاذبه‌های گردشگری / تاریخی باتومی می‌توانند به راحتی و با طی کردن تنها 10 کیلومتر به موزه باستان شناسی باتومی برسند.

مطالب پرطرفدار سایت:  هتل گست هاوس ماری باتومی

به یاد داشته باشید که نباید حیوانات خانگی خود را به هتل ببرید، زیرا ورود هرگونه حیوان خانگی به این هتل ممنوع است. در آپارتمان های این هتل تلویزیون صفحه تخت، آشپزخانه، یخچال و فر موجود است.

از هتل تا کلیسای مادر مقدس باکره و تا میدان “Europe” حدود 1.8 کیلومتر و تا فرودگاه بین المللی باتومی 4 کیلومتر فاصله است.

از عوامل چشم گیر گرجستان بافت قدیمی آن است،که این عامل در هتل های این شهر هم قابل رویت می باشد،البته داخل ساختمان ها کاملا بازسازی می شود و شکل سنتی و زیبایی دارد،به همین سبب اقامت در این هتل برای مسافران تور گرجستان خاطره

مطالب پرطرفدار سایت:  هتل کلوسیوم مارینا باتومی

انگیز می شود.