لذت غواصی در آبهای تایلند

لذت غواصی در آبهای تایلند

لذت غواصی در آبهای تایلند

دریای آندامان با آب‌های گرم و شفاف و مملو از انواع ماهی‌ها و مرجان‌های رنگارنگ خود که به زیباترین و خارق ‌العاده‌ترین شکل ممکن جزایر گرمسیری را احاطه کرده، با کیفیت ترین لوازم غواصی و ماجراجویی را عرضه می‌کند و از دیرباز تاکنون یکی از بهترین مکان‌های غواصی تایلند به شمار می‌رفته است.

جزایر پوکت، کائو لک، فی فی و ساحل آئو نانگ در کرابی از جمله مکان‌های فوق العاده روزهای تعطیل و پاتوق غواصی در تایلند به حساب می آیند.

برای بازدید از تور تایلند کلیک کنید.

پوکت از نظر مکانی بهترین موقعیت را برای خدمات رسانی به کل منطقه دارد و محبوب افراد علاقه ‌مند به مهمانی است اما کائو لک یک مکان ایده آل برای متمرکز شدن در بخش تایلند شمالی دریای آندامان می باشد.

مطالب پرطرفدار سایت:  زیارتگاه خواجه خضر

آئو نانگ نیز یک مکان بسیار آرام و چشم گیر در خط ساحلی زیبای کرابی در خلیج فانگ نگا است و جادوی جزیره فی فی هم مشتاقان آفتاب و مسافران را برای تجربه یک زندگی جزیره‌ای به خود می‌خواند.

تجهیزات حرفه‌ای غواصی و یک طیف شگفت انگیز و جالب از قایق‌های سفری در اطراف سایت‌های غواصی که کلاس جهانی دارند در جزایر سیمیلان، برمه و هین دائنگ گرد هم آمده‌اند.

جزایر تماشایی سیمیلان با مناظر شگفت انگیز زیر آب و چشم انداز فوق ‌العاده خود در آب‌های کبود یکی از محبوب‌ترین مقصد‌های اسکوبا در تایلند به حساب می‌آیند.

صخره‌های سنگی بزرگ و چینه بندی شکل که در عمق آب وجود دارند شناگرانی ماهر می‌طلبد که البته دامنه پرشیب صخره‌ها امکان یک شیرجه دراماتیک از عقب را فراهم می‌کند.

مطالب پرطرفدار سایت:  برج فیروزآباد

شما می‌توانید از روی قایق تفریحی یا قایق سفرهای دریایی روزانه به غواصی بروید.

ریشلیو راک یکی از مشهورترین سایت‌های غواصی تایلند و دنیاست و در صدر مکان‌های غواصی به همراه وال کوسه‌ها قرار دارد.

کُه بن و کُه تاچایی برای دیدن سفره ماهی‌ها و کوسه‌های پوزه سفید تپه‌های دریایی فوق العاده است.

لذت غواصی در آبهای تایلند

فصل غواصی

شما می‌توانید در تمام طول سال در تایلند به غواصی بپردازید.

بهترین شرایط آب و هوایی برای غواصی در دریای آندامان از ماه نوامبر تا آوریل و بهترین زمان برای دیدن وال کوسه ها ماه فوریه می باشد و سفره‌ ماهی‌ها نیز که در تمام سال در دریا قابل مشاهده هستند.

قابلیت مشاهده تا عمق ۳۰ متری دریا وجود دارد، دمای هوای داخل دریاها بین ۲۸ تا ۳۱ درجه سانتیگراد و شرایط سطح آب بخصوص در ماههای منتهی به سال جدید معمولا آرام است.

مطالب پرطرفدار سایت:  عمارت باغ فردوس

از اواخر ماه می تا اکتبر بادهای موسمی شروع به وزیدن می کنند و سطح آب در دریای آندامن طوفانی می‌شود که به این ترتیب برخی سایت‌های غواصی مانند سیمیلان، ریشلیو راک و هین دائنگ از دسترس خارج شده و در مکان‌های با وسعت بیشتر میزان دید تا حدود ۳۰ درصد کاهش می‌یابد.

در ماه اکتبر نیز شاهد باران‌های سنگین در این منطقه خواهید بود.

بهترین تورهای تایلند

تور تایلند ترکیبی | بانکوک – پوکت
1

تور تایلند ترکیبی | بانکوک – پوکت

قیمت : 7,890,000 تومان
4 ماه قبل / تایلند ، بانکوک

هتل مال سوئیت اکسپرس بانکوک آژانس نهال گشت بر اساس علاقه شماتور تایلند، تور پاتایا، تور پوکت، تور ساموئی، تور بانکوکتور ترکیبی بانکوک + پاتایا […]

  • نام آژانس : نهال گشت
تور بانکوک – ۸ روزه
1

تور بانکوک – ۸ روزه

قیمت : 6,200,000 تومان
4 ماه قبل / تایلند ، بانکوک

هتل هریتیج بانکوک آژانس نهال گشت بر اساس علاقه شماتور بانکوک – پوکت خرداد ۹۹ | ۸ روزه با پرواز ماهانتور بانکوک – پاتایا تیر […]

  • نام آژانس : نهال گشت