قطار سریع السیر اتوبوسی ماهان

قطار سریع السیر اتوبوسی ماهان

قطار سریع السیر اتوبوسی ماهان

یکی از وسایل نقلیه ای که می توان با آن سفر کرد قطار می باشد که طرفداران خاص خود را دارد و می تواند سفری لذت بخش را رقم بزند، این وسیله نقلیه برای بسیاری از افراد یاد آور خاطرات کودکی است.

در سال های اخیر نسل جدیدی از قطارها به وجود آمده اند که با عنوان قطارهای اتوبوسی شناخته می شوند، قطار اتوبوسی به آن دسته از قطارها اتلاق می شود که در آن ها خبری از کوپه و اتاقک نیست و تمام مسافران در یک واگن مستقر می شوند، فضای داخلی این قطارها درست مانند اتوبوس است و به همین سبب قطار اتوبوسی نام گرفته اند.

شاید برایتان سوال پیش آمده باشد که آیا این قطارها طرفدار دارند؟

بله، به سبب اینکه این قطارها از لحاظ اقتصادی بسیار مناسب هستند و برای کسانی که قدرت مالی استفاده از قطارهای کوپه ای را ندارند و یا خدمات و کیفیت قطار برایشان فرقی ندارد و قصدشان تنها رسیدن به مقصد می باشد، مناسب است.

مطالب پرطرفدار سایت:  هواپیمایی معراج جوانترین ایرلاین ایرانی

یکی از شرکت هایی که اقدام به ایجاد قطارهای اتوبوسی کرده است، شرکت ماهان می باشد که طرفداران بسیاری دارد و مسافران اگر بخواهند با این قطارها سفر کنند قطارهای اتوبوسی ماهان را ترجیح می دهند.

برای بازدید از تور مشهد با قطار کلیک کنید.

قطارهای اتوبوسی ماهان دارای ۱۰ واگن می باشد و به دلیل این که مسیرهای کوتاهی را طی می کنند صندلی های آن امکان تخت خواب شو ندارد، واگن های این قطارها ظرفیت های متفاوتی دارند و عموما به صورت ظرفیت های ۲۴ نفره، ۶۰ نفره، ۶۶ نفره و ۷۲ نفره در نظر گرفته شده اند، در هر واگن این قطار دو سرویس بهداشتی قرار گرفته و یک کوپه برای سرویس دهی مهمانداران، همچنین این قطار از امکاناتی نظیر تهویه هوا و شیشه های دوجداره به منظور جلوگیری از صدا و گرما و سرما به داخل واگن برخوردار می باشد.

مطالب پرطرفدار سایت:  تجربه آفرود در ارمنستان

علاوه بر این در واگن قطارهای اتوبوسی ماهان امکانات صوتی و تصویری نیز در نظر گرفته شده که امکان تماشای کانال های تلویزیونی را به مسافران عزیز می دهد.

در سال های اخیر قطارهای اتوبوسی ماهان مورد بازسازی و ترمیم قرار گرفتند و شرایط بهتری را نسبت به قبل پیدا کرده اند.

این قطار مسافران زیادی را در مسیر تهران مشهد جابه جا می کنند و با توجه به هزینه کمتری که به نسبت دیگر قطارها دارد نیز طرفداران بیشتری هم دارد.

قطار اتوبوسی ماهان جز قطارهای ۳ ستاره ایرانی می باشد و به دلیل آنکه جز قطارهای سریع‌السیر محسوب می شود در زمان نسبتا کوتاهی مسافران را به مقصد می‌ رسانند.

بهترین تورهای مشهد

تور مشهد آژانس آرشین پرواز
1

تور مشهد آژانس آرشین پرواز

قیمت : 1,600,000 تومان
2 روز قبل / ایران ، مشهد

هتل دیپلمات مشهد آژانس آرشین پرواز بر اساس علاقه شماتور کیش با آژانس آرشین پروازتور کیش با آژانس آرشین پروازتور هوایی مشهد | بروزترین قیمت […]

  • نام آژانس : آرشین پرواز
تور مشهد با آژانس قصر شایان رویایی
1

تور مشهد با آژانس قصر شایان رویایی

قیمت : 1,250,000 تومان
2 روز قبل / ایران ، مشهد

هتل انقلاب مشهد آژانس قصر شایان رویایی بر اساس علاقه شماتور کیش آژانس قصر شایان رویاییتور قشم با آژانس قصر شایان رویاییتور کیش آژانس قصر […]

  • نام آژانس : قصر شايان رويايي
تور زمینی مشهد با قطار ۶ تخته
1

تور زمینی مشهد با قطار ۶ تخته

قیمت : 510,000 تومان
5 روز قبل / ایران ، مشهد

هتل انقلاب مشهد  آژانس نهال گشت بر اساس علاقه شماتور زمینی مشهد با قطار ۴ تخته – تیر ۹۹تور زمینی مشهد با قطار ۴ تختهتور […]

  • نام آژانس : نهال گشت
تور زمینی مشهد با قطار ۴ تخته
1

تور زمینی مشهد با قطار ۴ تخته

قیمت : 880,000 تومان
5 روز قبل / ایران ، مشهد

هتل کیانا مشهد آژانس نهال گشت بر اساس علاقه شماتور زمینی مشهد با قطار ۴ تخته – تیر ۹۹تور زمینی مشهد با قطار ۶ تختهتور […]

  • نام آژانس : نهال گشت
تور مشهد با آژانس ندا پرواز
1

تور مشهد با آژانس ندا پرواز

قیمت : 1,300,000 تومان
7 روز قبل / ایران ، مشهد

هتل کوثر مشهد آژانس ندا پرواز بر اساس علاقه شماتور زمینی قشم با آژانس ندا پروازتور ترکیبی قشم با آژانس ندا پروازتور کیش آژانس ندا […]

  • نام آژانس : ندا پرواز