قطار سریع السیر اتوبوسی ماهان

قطار سریع السیر اتوبوسی ماهان

قطار سریع السیر اتوبوسی ماهان

یکی از وسایل نقلیه ای که می توان با آن سفر کرد قطار می باشد که طرفداران خاص خود را دارد و می تواند سفری لذت بخش را رقم بزند، این وسیله نقلیه برای بسیاری از افراد یاد آور خاطرات کودکی است.

در سال های اخیر نسل جدیدی از قطارها به وجود آمده اند که با عنوان قطارهای اتوبوسی شناخته می شوند، قطار اتوبوسی به آن دسته از قطارها اتلاق می شود که در آن ها خبری از کوپه و اتاقک نیست و تمام مسافران در یک واگن مستقر می شوند، فضای داخلی این قطارها درست مانند اتوبوس است و به همین سبب قطار اتوبوسی نام گرفته اند.

شاید برایتان سوال پیش آمده باشد که آیا این قطارها طرفدار دارند؟

بله، به سبب اینکه این قطارها از لحاظ اقتصادی بسیار مناسب هستند و برای کسانی که قدرت مالی استفاده از قطارهای کوپه ای را ندارند و یا خدمات و کیفیت قطار برایشان فرقی ندارد و قصدشان تنها رسیدن به مقصد می باشد، مناسب است.

مطالب پرطرفدار سایت:  آشنایی با تعدادی از حیوانات خطرناک جنگل آمازون

یکی از شرکت هایی که اقدام به ایجاد قطارهای اتوبوسی کرده است، شرکت ماهان می باشد که طرفداران بسیاری دارد و مسافران اگر بخواهند با این قطارها سفر کنند قطارهای اتوبوسی ماهان را ترجیح می دهند.

برای بازدید از تور مشهد با قطار کلیک کنید.

قطارهای اتوبوسی ماهان دارای ۱۰ واگن می باشد و به دلیل این که مسیرهای کوتاهی را طی می کنند صندلی های آن امکان تخت خواب شو ندارد، واگن های این قطارها ظرفیت های متفاوتی دارند و عموما به صورت ظرفیت های ۲۴ نفره، ۶۰ نفره، ۶۶ نفره و ۷۲ نفره در نظر گرفته شده اند، در هر واگن این قطار دو سرویس بهداشتی قرار گرفته و یک کوپه برای سرویس دهی مهمانداران، همچنین این قطار از امکاناتی نظیر تهویه هوا و شیشه های دوجداره به منظور جلوگیری از صدا و گرما و سرما به داخل واگن برخوردار می باشد.

مطالب پرطرفدار سایت:  سوغات اصفهان

علاوه بر این در واگن قطارهای اتوبوسی ماهان امکانات صوتی و تصویری نیز در نظر گرفته شده که امکان تماشای کانال های تلویزیونی را به مسافران عزیز می دهد.

در سال های اخیر قطارهای اتوبوسی ماهان مورد بازسازی و ترمیم قرار گرفتند و شرایط بهتری را نسبت به قبل پیدا کرده اند.

این قطار مسافران زیادی را در مسیر تهران مشهد جابه جا می کنند و با توجه به هزینه کمتری که به نسبت دیگر قطارها دارد نیز طرفداران بیشتری هم دارد.

قطار اتوبوسی ماهان جز قطارهای ۳ ستاره ایرانی می باشد و به دلیل آنکه جز قطارهای سریع‌السیر محسوب می شود در زمان نسبتا کوتاهی مسافران را به مقصد می‌ رسانند.

بهترین تورهای مشهد

تور مشهد هوایی
1

تور مشهد هوایی

قیمت : 873,000 تومان
1 هفته قبل / ایران ، مشهد

۲شب و۳روز اقامت باصبحانه نهار شام بر اساس علاقه شماتور هوایی مشهد | بروزترین قیمت تور مشهد با هواپیماتور هوایی مشهد | بروزترین قیمت تور […]

  • نام آژانس : بادیزگشت ایرانیان
تور مشهد ریلی
1

تور مشهد ریلی

قیمت : 361,000 تومان
2 هفته قبل / ایران ، مشهد

اقامت با صبحانه نهار شام بر اساس علاقه شماتور مشهد ریلیتور ریلی مشهدتور مشهد ریلیتور هوایی مشهد | بروزترین قیمت تور مشهد با هواپیماتور هوایی […]

  • نام آژانس : بادیزگشت ایرانیان
تور مشهد ریلی
1

تور مشهد ریلی

قیمت : 387,000 تومان
2 هفته قبل / ایران ، مشهد

۲شب و۳روز اقامت با صبحانه نهار شام بر اساس علاقه شماتور مشهد ریلیتور ریلی مشهدتور مشهد ریلیتور هوایی مشهد | بروزترین قیمت تور مشهد با […]

  • نام آژانس : بادیزگشت ایرانیان
تور مشهد با قطار اتوبوسی صبا
1

تور مشهد با قطار اتوبوسی صبا

قیمت : 620,000 تومان
2 هفته قبل / ایران ، مشهد

هتل کیانا مشهد آژانس فرجام پرواز کیان بر اساس علاقه شماتور زمینی مشهد با قطار ۴ تخته – تیر ۹۹تور مشهد ویژه تیر ماه – […]

  • نام آژانس : فرجام پرواز كيان
تور مشهد آژانس سلام پرواز
1

تور مشهد آژانس سلام پرواز

قیمت : 2,660,000 تومان
2 هفته قبل / ایران ، مشهد

هتل حلما مشهد آژانس سلام پرواز بر اساس علاقه شماتور مشهد آژانس سلام پروازتور مشهد آژانس سلام پروازتور انتالیا با آژانس سلام پروازتور ارمنستان با […]

  • نام آژانس : سلام پرواز