خدمات گردشگری FIT چیست؟

خدمات گردشگری FIT چیست؟

 

خدمات گردشگری FIT چیست؟

کافی است چند بار برای خرید یک تور مسافرتی به آژانس مورد اعتماد خود مراجعه کرده باشید یا در تماس تلفنی با مسئول مربوطه یا مراجعه به وب سایت بخواهید اطلاعات بیشتری از خدمات آن شرکت کسب کنید، در این صورت حتما اصطلاح FIT به گوشتان خورده است.

اما FIT واقعا به چه معناست و چه خدماتی را شامل میشود؟

جالب است بدانید که در سراسر دنیا بر سر اینکه این سه حرف، علائم اختصاری کدام کلمات هستند اتفاق نظری وجود ندارد!!!

اگر از کارشناسان گردشگری و مسئولان فروش تور مختلف معنی FIT را بپرسید با عبارات متفاوتی مثل: “تورهای خروجی مستقل” ، “مسافر کاملا مستقل” یا “گردشگر آزاد و مستقل” و … مواجه میشوید، اما مشخصا تمامی این عبارات بر “مستقل” بودن سفر تاکید دارند.

مطالب پرطرفدار سایت:  مسافرت در عید

همین استقلال و آزادی عمل مسافر است که تورهای FIT را از تورهای معمولی متمایز و ممتاز می کند.

چه در حال برنامه‌ریزی برای اولین سفر خارج از کشور خود باشید چه یک گردشگر حرفه‌ای، حتما وقتی با بروشور محصولات دفاتر مسافرتی مواجه می شوید، مایل هستید از بین مسیرها و هتل‌های مختلف پیشنهادی، نزدیک ترین گزینه‌ها به سلیقه خود را پیدا کنید.

اما چه می شد اگر میتوانستید مسیر، تعداد شبهای اقامت، خطوط پرواز، هتل، وسیله حمل و نقل و به عبارتی “الف تا ی” سفرتان را خودتان انتخاب کنید؟!

این همان امکانی است که در واحد خدمات و مشاوره هر آژانس مسافرتی پیش روی شماست تا با استفاده از نظرات شخصی شما و همچنین تجربه و تخصص کارشناسان، در کنار توجه به تمامی جزئیات دلخواه و امکانات موجود، مسافرتی رویایی برای شما رقم بخورد.